HERCI DALI KRCHLEBSKÝM NA FRAK
Výsledek zápasu ze dne 2.7. 2005
Star(Š) Krchlebský samet - FC Pražský nářez A.C - 0:4

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ I MIMO NĚJ ZDE


Krchleby - Debaklem skončil pro výběr Krchleb přátelský fotbalový mač s týmem složeným ze známých herců a sportovních komentátorů.
Stovky diváků, které v sobotu na tribuny přišly, viděly čtyři góly. Všechny skončily v síti domácích.
Do Krchleb zavítal tým herců FC Pražský nářez A.C. už popáté. Zápasy s místními, které vždy doprovází společné posezení u piva a hecování, se konají už pět let na popud krchlebského chalupáře, herce pražského Švandova divadla Ivana Řezáče.
Domácí dlouho dokázali hosty porážet, loni se ale karta začala obracet. Herci se totiž kromě pocení v divadlech a před kamerami začali více věnovat i pohybu na hřišti.
"S míčem to opravdu umějí. Trénují prý každý týden. Rozhodně to není jen tak nějaký sranda mač. Každý chce vyhrát, takže se do soubojů chodí natvrdo," komentoval rozcvičující se soupeře Luboš Liška, jeden z organizátorů a hráč Krchleb.

Výsledek zlepšené fyzičky herců byl vidět v příštích devadesáti minutách zápasu, po němž bylo jasné, že Krchlebští večer při společném posezení s herci peprným poznámkám neujdou.
V dresech hostů byli vidět herci David Suchařípa, Kamil Halbich nebo třeba režisér David Ondříček. Obranu hostů dirigoval sportovní komentátor Jaromír Bosák, který do Krchleb přijel se svým kolegou Robertem Zárubou.
Podle hlasových projevů hráčů ale bylo zřejmé, kdo je vůdčí osobností "hvězd". "Já takhle Ivana Trojana vůbec neznám. On je to v soukromí i na divadle tichý člověk, ale na hřišti a v kabině je slyšet nejvíc," řekla nám opora Pražanů, herec Michal Dlouhý, která se ale letos kvůli zranění ramene musela spokojit s rolí fanouška. Právě on nám nevědomky prozradil recept, jak by mohli Krchlebští sérii porážek utnout.
"Ivan nás kvůli lepším výkonům nutí být na hřišti vždy o hodinu dříve. Jenže netuší, že za tu dobu člověk stačí vypít pár piv a nějakého toho panáka," dodal Dlouhý.


FC PRAŽSKÝ NÁŘEZ A.C. nastoupil v tomto složení:
1 - Lukáš Novotný, 2 - Filip Blažek, 3 - David Novotný, 4 - David Ondříček, 5 - Míra Bosák, 6 - Ivan Trojan, 7 - Saša Smotha zvaný Raul, 8 - Lukáš Hlavica, 9 - David Suchařípa, 10 - Láďa Hampl, 11 - Jan Jirák, 12 - Robert Záruba, 13 - Kamil Halbich, 15 - Jan Padevět, 17 - Martin Stránksý.
Z lavičky kaučovali: Ivan Řezáč, Tomáš Pavelka, Michal Dlouhý
Zápas začal v 16.00 hodin a slavnostní výkop provedla Klára Pollertová-Trojanová.


zpět na úvodní stránku